O nás

Foukaná izolace - O NÁSSpolečnost A1 servis CZ s.r.o. Vám nabízí profesionální služby v oblasti tepelné a zvukové izolace rodinných a bytových domů. Současně také provádíme prvky protipožární ochrany - ucpávky, obklady, nátěry, nástřiky.

Tepelná izolace budov

Zateplení rodinných domů nebo bytů provádíme pomocí foukané izolace, která má oproti běžným metodám zateplení řadu výhod. Mezi hlavní přednosti, které foukaná izolace má, patří například vysoká životnost, odolnost vůči vlhkosti i hlodavcům, ekologičnost a zdravotní nezávadnost. Foukaná izolace dokáže navíc perfektně vyplnit každý otvor i skulinu a nevytváří tepelné mosty. Lze ji použít pro zateplení střech, zateplení stropů, zateplení podlah, zateplení stěn i zateplení plášťů budov. Kvalitní tepelná izolace Vašeho domu Vám pomůže významně ušetřit na nákladech za vytápění!

Použitím správného typu izolace můžete ročně ušetřit tisíce za energie. V naší nabídce najdete ty nejlepší a nejpoužívanější materiály. Výběr materiálů je spojen s celou řadou fakturů, proto je potřebná odborná konzultace, tuto konzultaci máte ZDARMA. Napište nám do formuláře jaké prostory či stavbu potřebujete zaizolovat a my Vás poradíme s výběrem správné izolace.

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů